antalya yeni escort escort antalya Ataşehir Escort

Çaykur Rizespor

112 haber bulundu

Çaykur Rizespor, Eyüpspor Maçına Hazırlıklarını Hızlandırıyor

Çaykur Rizespor, Eyüpspor Maçına Hazırlıklarını Hızlandırıyor

Takım, Eyüpspor ile karşılaşmadan önce antrenmanlarını sürdürerek taktik ve kondisyon çalışmalarına...

admin 07.05.2026
Ali Sowe'den Önümüzdeki Maçlar İçin Kritik Açıklama

Ali Sowe'den Önümüzdeki Maçlar İçin Kritik Açıklama

Caykur Rizespor'un forveti Ali Sowe, Eyüpspor maçı öncesi takımının kazanma isteğini vurguladı ve...

admin 06.05.2026
Konyaspor, Çaykur Rizespor Maçına Hazır: Antrenman Raporu

Konyaspor, Çaykur Rizespor Maçına Hazır: Antrenman Raporu

Konyaspor, Çaykur Rizespor ile oynayacağı Süper Lig mücadelesi öncesinde yaptığı hazırlık...

admin 05.05.2026
Ahmet Çakar'dan Fenerbahçe'ye Sert Eleştiri: 'Çaycı ve Masör Sahada Olsaydı Puan Kaybetmezdi'

Ahmet Çakar'dan Fenerbahçe'ye Sert Eleştiri: 'Çaycı ve Masör Sahada Olsaydı Puan Kaybetmezdi'

Spor yorumcusu Ahmet Çakar, Fenerbahçe'nin Çaykur Rizespor karşısındaki puan kaybını ele alarak...

admin 18.04.2026
Serhat Doğan'ın Galatasaray Analizi: Fenerbahçe Maçında 'Allah'ın Dediği Olur' Sözleri

Serhat Doğan'ın Galatasaray Analizi: Fenerbahçe Maçında 'Allah'ın Dediği Olur' Sözleri

Fenerbahçe, Çaykur Rizespor karşısında 90+8. dakikada yediği golle 2 puan kaybetti. Maçı tribünde...

admin 18.04.2026
Derya Uluğ, Ederson'un Performansını Sertçe Eleştirdi: "Tutmanın Zamanı Geldi"

Derya Uluğ, Ederson'un Performansını Sertçe Eleştirdi: "Tutmanın Zamanı Geldi"

Fenerbahçe taraftarı şarkıcı Derya Uluğ, Çaykur Rizespor maçı sonrası Ederson'un kaleyi boş...

admin 18.04.2026
Guendouzi Maç Sonrası Şok Anı: Soyunma Odasına Koştu!

Guendouzi Maç Sonrası Şok Anı: Soyunma Odasına Koştu!

Fenerbahçe'nin 2-2 berabere kaldığı Çaykur Rizespor maçının son dakikalarında, Matteo Guendouzi...

admin 18.04.2026
Kerem Aktürkoğlu'nun Ederson'a Yönelik Tepkisi: Maç Sonrası Olaylar

Kerem Aktürkoğlu'nun Ederson'a Yönelik Tepkisi: Maç Sonrası Olaylar

Fenerbahçe, Çaykur Rizespor maçını 2-2 berabere bitirirken Kerem Aktürkoğlu, uzatmada yenilen gol...

admin 18.04.2026
Fenerbahçe-Çaykur Rizespor Maçında Gol Öncesi Faul İddiaları ve Uzman Görüşleri

Fenerbahçe-Çaykur Rizespor Maçında Gol Öncesi Faul İddiaları ve Uzman Görüşleri

BeIN Trio ekibi, maçın hakemi Adnan Deniz Kayatepe’nin kararlarını değerlendirerek gol öncesi faul...

admin 18.04.2026
Tedesco'dan Fenerbahçe'yi Üzen Açıklama: Çaykur Rizespor Maçı Sonrası Hayal Kırıklığı

Tedesco'dan Fenerbahçe'yi Üzen Açıklama: Çaykur Rizespor Maçı Sonrası Hayal Kırıklığı

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vincenzo Tedesco, Çaykur Rizespor karşısındaki mücadeleden sonra...

admin 18.04.2026
Fenerbahçe ve Çaykur Rizespor 2-2'lik Çekişmeli Maçta Eşitliği Korudu

Fenerbahçe ve Çaykur Rizespor 2-2'lik Çekişmeli Maçta Eşitliği Korudu

Trendyol Süper Lig 24. haftasında Fenerbahçe, Çaykur Rizespor'u 2-2 berabere bıraktı. Golleri...

admin 18.04.2026
Tedesco: Son dakikada gelen gol üzerine açıklama

Tedesco: Son dakikada gelen gol üzerine açıklama

Fenerbahçe teknik direktörü Domenico Tedesco, Çaykur Rizespor karşısında alınan son dakikadaki golü...

admin 18.04.2026
Domenico Tedesco, Rizespor'un Son Dakika Golü Sonrası Şok Anı Yaşadı

Domenico Tedesco, Rizespor'un Son Dakika Golü Sonrası Şok Anı Yaşadı

Fenerbahçe teknik direktörü Domenico Tedesco, Çaykur Rizespor'un son dakikada attığı gol sonrası...

admin 17.04.2026
Fenerbahçe, Çaykur Rizespor Maçında 2-2 Beraberlikle Evinde Puan Kaybetti

Fenerbahçe, Çaykur Rizespor Maçında 2-2 Beraberlikle Evinde Puan Kaybetti

Süper Lig 6. haftada Fenerbahçe, Çaykur Rizespor karşısında 2-2 berabere kalarak evinde beş kez...

admin 17.04.2026
Fenerbahçe, Rizespor Maçında 2-2 Beraberlikle 13 Maçlık Galibiyet Serisini Kırdı

Fenerbahçe, Rizespor Maçında 2-2 Beraberlikle 13 Maçlık Galibiyet Serisini Kırdı

Süper Lig’de Fenerbahçe, Çaykur Rizespor karşısında 2-2 sonuç alarak 13 maçlık galibiyet serisini...

admin 17.04.2026
Erhan Afyoncu'dan Fenerbahçe Yönetimine Sert Eleştiri

Erhan Afyoncu'dan Fenerbahçe Yönetimine Sert Eleştiri

Millî Savunma Üniversitesi Rektörü Erhan Afyoncu, Fenerbahçe'nin Çaykur Rizespor karşısında...

admin 17.04.2026
Fenerbahçe, 10 kişiyle Çaykur Rizespor'u 90+8'de Yenerek 2-2 Berabere Kaldı

Fenerbahçe, 10 kişiyle Çaykur Rizespor'u 90+8'de Yenerek 2-2 Berabere Kaldı

Kadıköy'de oynanan 30. hafta maçında, eksik kadroyla sahaya çıkan Fenerbahçe, son dakikada gelen...

admin 17.04.2026
Fenerbahçe Taraftarının Ederson’a Yönelik Protestosu: Maç Sonrası Gerginlik

Fenerbahçe Taraftarının Ederson’a Yönelik Protestosu: Maç Sonrası Gerginlik

30. hafta Süper Lig karşılaşmasında Fenerbahçe ve Çaykur Rizespor 2-2 berabere kaldı. Maçın son...

admin 17.04.2026
Fenerbahçe, Çaykur Rizespor Karşısında İlk Yarıyı Golsüz Kapattı

Fenerbahçe, Çaykur Rizespor Karşısında İlk Yarıyı Golsüz Kapattı

Süper Lig'in 14. haftasında Fenerbahçe, Çaykur Rizespor'u 0-0'lık golsüz bir ilk yarıyla geçerek...

admin 17.04.2026
Fenerbahçe, Çaykur Rizespor ile 30. Hafta Mücadelesine Çıktı

Fenerbahçe, Çaykur Rizespor ile 30. Hafta Mücadelesine Çıktı

Trendyol Süper Lig 30. haftada Fenerbahçe, Çaykur Rizespor'u evinde ağırlıyor; maç öncesi...

admin 17.04.2026